2019 OSCAR’A DAMGA VURANLAR!


1
1 share, 1 point

Her yıl heyecanla beklediğimiz o meşhur gün geldi de geçti bile bize de tabii ki dedikodusunu yapmak düştü. Tabii ki ben Oscar’ı kim ne giyecek kim kendini rezil edecek de bize malzeme verecek diye takip edenlerdenim. Maalesef Oscar’da her geçen yıl rüküşlük seviyesi artıyor. Yani bu yıl pek sevgili ünlüler bize çok malzeme verdiler. Ben de GossipCrimes olarak sizler için kim güzellikten öldü kim çirkinlikten kusturdu onları derledim. Dedikodunuz bol olsun efendim. 

LADY GAGA

Bu yıl ödül törenlerinde bol bol gördük Lady Gaga'yı. Çünkü kendisi A Star is Born (Bir Yıldız Doğuyor) filminde gönlümüzün efendisi Bradley Cooper ile kamera karşısına geçti. Geçmez olaydı yapıştı adama bırakmıyor. Üstüne bir de nişanlısı Christian Carino'dan ayrılınca dedikodu kazanları kaynadı da kaynadı. Kızım az edepli ol zaten adın çıkmış 9'a inmez 8'e. Ağzının suyunu sil şu Bradley'e bakarken. Hayır bir de Irına Shayk'ın yanında yapıyor. Ayıptır ayıp. Sinirlendim şimdi. Neyse yiğidi 82 yerinden bıçaklar işkenceler içinde öldürürüm ama hakkını da teslim ederim. Kıyafetini beğendim. Uzun eldivenleri ile tam saraylı bir cadı gibi olmuş. Özellikle TIFFANY & CO gerdanlığına BA YIL DIM!

LADY GAGA - BRADLEY COOPER

Oscar'da ödül alan film şarkılarını böyle seslendirdiler. Hayır Bradley de az değil film prim yapsın diye çok yüz verdi bu kadına. Ama Bradley'nin rol yaptığı çok belli. Gaga ise kendinden geçmiş. 

BRADLEY COOPER - IRINA SHAYK

Bradley ödül törenlerinde Lady Gaga'nın yapışıklığından bunalınca hem Irına Shayk ile hiç olmadığı kadar samimi pozlar vermeye başladı hem de baktı sadece Irına ile olmuyor anasını da törenlere götürmeye başladı. Daha ne yapsın bu adam çevik kuvvet ile mi gezsin yani anla kızım Gaga uzak dur şu adamdan ya. Bu arada Irına'nın elbisesi sinirlerimi alt üst etti. O ne mezdeke kemeri belindeki acaba ya. Görmüyor musun Gaga kendini göze sokacak diye neler giyiyor. Irına'nın üstündeki tam bir Rus modeli korkunç. Tamam Russun ama burası Hollywood kızım seni harcarlar bu rüküşlükle.

RAMI MALEK - LUCY BOYNTON

En iyi erkek oyuncu ödülünü tabii ki Rami Malek alacaktı başka kim alacaktı? Bohemian Rhapsody filmindeki rolü ile beyaz perdeyi yıktı geçti kendisi biliyorsunuz yani umarım biliyorsunuzdur. Kız arkadaşı Lucy Boynton ise benim en beğendiklerimden biri oldu. Saçı özellikle çok hoştu. Eski ve zarif bir güzellikle arz-ı endam etti kendisi. Elbisesinin renginden normalde nefret etsem de ne yalan söyleyeyim bir bütün olarak siyah beyaz filmlerin balo sahnelerinden çıkmış gibiydi.

ROSIE HUNTINGTON

Ya ben sana ne desem sen peri misin huri misin nesin bilmiyorum ki bakmalara doyamadım resmen şık ve güzel kadın ihtiyacımızı tek başına tamamladın Oscar'ın after partisinde. 

BRIE LARSON

Arkadaşının kına gecesine giden kız kombini olmuş bu resmen öyle özensiz öyle sıradan. O saç ne bir kuaföre gidemedin herhalde. Bizim instagram fenomenlerinin günlük hayattaki saç modelleri bile daha özenli. Otur sıfır küçük disko topu.

JENNIFER LOPEZ

Bu da büyük disko topu. JLo olabilirsin ama rüküşsen rüküşsündür kusuruma bakmayacaksın. Saçın dışında hiçbir olayın yok. Kim veriyor size bu akılları kime danışıyorsunuz giyinirken bilmiyorum ki.

CHARLIZE THERON

Yine en güzel hep en güzel. Dior elbisesi ve takılarına bayıldım. Çuval giyse bayılırım gerçi bu da bir gerçek şimdi. Ama acilen sarı saçlarına geri dönmeli. Böyle de güzel ama öyle tam bir afeti devran. Gerdanlığı da tıssslıyor resmen. 

BILLY PORTER

Gözlerimi kanattın midemi bulandırdın günümü kabusa çevirdin Allah da seni bildiği gibi yapsın. 

BILLY PORTER

Daha önce de böyle bir şey yapmıştı. Donmuş tere yağına benziyor. 

JULIA ROBERTS

Sen koskoca Julia Roberts git Oscar'da arkadaşının havuz başındaki düğününe katılan 40 yaşındaki üçüncü kocasını almış zengin kadın kıyafeti git. Oldu mu şimdi bu?

PEMBELER

Oscar'ı nasıl 23 Nisan kutlamalarına çevirebiliriz diye düşünüp başarılı olmuşlar.

Ne diyebilirim ki yazıklar olsun.

EMMA STONE

Oscar'ı bir kere alınca kendini iyice saldı bu da. Yanmış baklavaya benzemiş.

ALESSANRA AMBROSIO

Dansöz kıyafeti giymiş.

SERENA WILLIAMS

Etleri fışkırmasaymış bir düşünebilirdim.

KUSMAK İSTEMEYEN BAKMASIN

Ama ben uyardım. Baktıysanız şu an kusuyorsunuz demektir. Geçmişler olsun ben de çok kustum.


İçeriğe Tepkini Göster!

Güzel Güzel
7
Güzel
Komik Komik
2
Komik
Tuhaf Tuhaf
0
Tuhaf
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Bir Format Seç
Karakter Testi
Karakter testi oluşturarak insanların kendisini yeniden keşfetmesine yardımcı olun!
Bilgi Testi
Doğru-Yanlış cevaplı bilgi testi
Anket
Görseller yardımıyla zengin bir anket oluşturabilirsiniz
Hikaye
Hikayelerinizi görseller yardımıyla zengin bir biçimde oluşturabilirsiniz
Liste
İçeriğinizi liste halinde oluşturun
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Sıralı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Resim yükleyerek kendi Caps'inizi oluşturabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine Kodları
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud Kodları
Resim
Fotoğraf ya da GIF
Gif
Gif Formatı

Send this to a friend