Sony PS4 Medya Gösteriminde Öne Çıkan 10 Oyun


8
8 points

Sony, E3 2017 kapsamında PlayStation 4 için pek çok yeni veya yenilenmiş oyun tanıttı. İşte bu tanıtımda öne çıkan oyunlar…

 1. 1 God of War


  İskandinav mitolojisinin sisleri arasında Kratos ve oğlu Atreus, PS4’e God of War geldiğinde bize Tanrılar ve canavarlarla dolu karanlık, elementsel bir dünyaya daha yakından bakmamızı sağlayacaklar.

  Vahşi Leviathan baltasını kullanan Kratos’un sadece yıkıcı saldırılarını değil, baba ve oğulun birlikte çalışarak savaşmalarını ve bu tehlikeli yolculukta Atreus’un kullanacağı mistik gücü de göreceksiniz.

  Çıkış tarihi: 31.12.2018

 2. 2 Uncharted: The Lost Legacy


  23 Ağustos’ta çıkacak olan ve çıkış tarihi giderek yaklaşan bu yeni Uncharted bölümü için E3 fuarında Chloe Frazer’ın Nadine Ross ile çıktıkları macera ve Ganesh’in efsanevi Altın Fildişi’ni bulma görevi ile ilgili daha fazla detay gün yüzüne çıktı.

  Yeni Uncharted bilmece ve bulmacalarının ilk gösteriminin yanı sıra bu fragmanda yeni düşman, acımasız savaş kışkırtıcısı Asay ve hazineyi ele geçirebilmek için neleri göze aldığını göreceksiniz.

  Çıkış tarihi: 23.08.2017

 3. 3 Detroit: Become Human


  Quantic Dreams’in şaheseri Detroit: Become Human bize androidlerin insanlarla birlikte var oldukları karanlık, çetin bir dünyada rehberlik edeceğimiz üçüncü oynanabilir karakter Markus’u tanıtıyor.

  Son fragmanda zor günler geçiren Detroit şehri, insanlarla androidler arasında giderek artan gerilim dolu yakın geleceğin büyük bir isyana dönüşmesi ve Markus, Kara ve Connor’un birbirlerini etkileyen hikâyelerini şekillendirecek seçimler ve oynanış mekanikleri gösteriliyor.

 4. 4 Marvel's Spider-Man


  Dünyanın en ikonik süper kahramanının başrolde olduğu Spider-Man PS4 oyununda duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yetenekleri, doğaçlaması ve ağ hareketleri gibi öne çıkan özelliklerinin yanı sıra daha önce hiçbir Spider-Man oyununda görülmemiş unsurlar tanıtılacak. Bu, parkur manevralarından çevreyi kullanmaya, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu.

 5. 5 Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds


  Bu baş döndüren yeni indirilebilir içerikle Horizon Zero Dawn’ın capcanlı, kıyamet sonrası dünyasını genişletin. Yeni bir hikâyeyle, maceralarla ve keyfini çıkaracağınız yeni aktivitelerle yepyeni bir bölgeyi keşfedin... ve hayatta kalın.

  The Frozen Wilds’da Aloy, gizemli bir yeni Makine tehdidini araştırmak üzere hayatta kalan Banuk kabilesinin sınır bölgesine doğru bir yolculuğa çıkar. Zorlu çevre koşullarının üstesinden gelen ve Banuk’un saygısını kazanan Aloy yeni dostlar, kabiliyetler edinecek, geçmişteki bir sırrı ortaya çıkarmak için gereken bilgiyi alacak ve geleceği tehdit eden şeyi durduracak…

 6. 6 Days Gone


  Eski kanun kaçağı motorcu Deacon St. John'u yönetin: Bir avare, bir ödül avcısı, insanlığın gezgin eseri. Küresel bir salgın sonrasında mahvolmuş bir dünyada St. John, insanlığın son kurtulanları tarafından ıssızda kurulan 'güvenli' kamplardan çıkıp bozuk yollarda şansını denemek ister.

  Pasifiğin kuzey batısında, arka planda yanardağın izi bulunan Days Gone sizi Freaker'lar olarak bilinen insan canavarlar tarafından mahvedilen bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Issız topraklar boyunca erzaklar, kaynaklar ve hepsinden ötesi, devam etmek için bir sebep uğruna mücadele edin.

 7. 7 Gran Turismo Sport


  Gran Turismo’nun PS4 çıkışı sizi yeterince heyecanlandırmadıysa GT Sport’un gerçek, rekabetçi yarışlarıyla ilgili bu yepyeni E3 fragmanı heyecanı daha da ileri taşıyacak.

  Etkileyici hızlar, inanılmaz gerçekçilik ve rakipsiz araç listesi uzun zamandır Gran Turismo serisinin yapıtaşları olmuştur ve artık PS4 Pro’nun gücüyle geliştirilen dudak uçuklatıcı ışıklandırmaları ve yarış pistlerinin eşsiz detaylarını görebileceğiz.

 8. 8 Monster Hunter World


  Efsanevi PlayStation durumu için bir diğer büyük sürpriz ise PS4’e önümüzdeki sene gelecek olan Monster Hunter World’ün duyurusu oldu. Bu E3 duyuru fragmanında yeni bir kıtadaki acımasız yaratıkları katletmek için avcıların iz sürmekte kullanacakları silahlar ve ayarlamalar, canavarları hem tek başınıza hem de eşli savaşlarda alt etmek için stratejiyi ve kurnazlığı nasıl kullanacağınız gösteriliyor.

 9. 9 Call of Duty: WWII


  Göz alıcı ve sinematik görsellerle bezeli Call of Duty: WWII'nin ana modu sizi modern tarihin en önemli çatışmalarını yaşamaya davet ederken, etkileyici çevrimiçi çok oyunculu mod en unutulmaz savaş alanlarında yaşanan çarpışmaları anbean yaşamanıza fırsat sunuyor.

  Çıkış tarihi: 03.11.2017

 10. 10 Shadow of the Colossus


  Amacınızın 16 dev yaratığı alt ederek bir kızı hayata döndürmek olduğu bir maceraya atılın. Yalnızca zekânızı, büyülü kılıcınızı ve okunuzu kuşandığınız oyunda, sadık atınızla alabildiğine uzanan doğa manzaralarındaki Devlerin peşine düşün. Ama şunu unutmayın: Her devin belirli bir zayıflığı var ve bu zayıflığı bulmak gerçekten de zor olacak. Keşif, platform, bulmaca çözme ve aksiyonu, heyecan verici şekilde harmanlayan bir macera sizi bekliyor... 


İçeriğe Tepkini Göster!

Güzel Güzel
4
Güzel
Komik Komik
0
Komik
Tuhaf Tuhaf
0
Tuhaf
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Bir Format Seç
Karakter Testi
Karakter testi oluşturarak insanların kendisini yeniden keşfetmesine yardımcı olun!
Bilgi Testi
Doğru-Yanlış cevaplı bilgi testi
Anket
Görseller yardımıyla zengin bir anket oluşturabilirsiniz
Hikaye
Hikayelerinizi görseller yardımıyla zengin bir biçimde oluşturabilirsiniz
Liste
İçeriğinizi liste halinde oluşturun
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Sıralı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Resim yükleyerek kendi Caps'inizi oluşturabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo ya da Vine Kodları
Ses
Soundcloud ya da Mixcloud Kodları
Resim
Fotoğraf ya da GIF
Gif
Gif Formatı

Send this to a friend